Golf 5 motorr 1.9

Shitet golf 5 kamio automatike motorr 1.9me doga te paguar ne gjendje shume te mire si xhenerike ashtu edhe motorrike sedilje me nxemje navigator te madh komando ne timon kapanxhe sensor pargingu vetem mrapa origjinal liber sherbimi.info 0692458646.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...