Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe prej 126 m² dhe me vendndodhje në qendër të Shkodrës, pranë Radio Shkodrës. Dyqani pozicionohet në katin e dytë të ndërtesës. ✔Ambienti gëzon këto cilësi: – Ofron një hapësire bosh si dhe një tualet. – Dyqani është i shtruar me pllakë. – Ka një fasadë xhami të madhe e cila mundëson dritë natyrale gjatë gjithë kohës, si dhe një reklamim të përshtatshëm për biznesin. – Zona në të cilën ndodhet ambienti ka shumë biznese dhe aktivitete të shumëllojshme. – Dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore, e cila ofron edhe mundësi parkimi pranë ambientit. ?ÇMIMI: 1’100 € ( i negociueshëm ) ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: ?+355673108008, ?+355695292667 ose ?+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Horoskopi 29 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju për këtë të dielë…

Dashi   Investimet e kaluara mund të japin kthime të mira. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të ndriçojë atmosferën në shtëpi. Ditë e mbushur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...