Cklas 220&200automat

Cklas 220automat CDI viti 2001 me letra 1 vit ne gjendj super e paster si mrena dhe jasht e gatcme per cdo lloj prove full apcion.247 km
CKLASI 200 BLU automat 2002 SUPER GATCME PER PROV 253 mij km
0685839009

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...