Benc Mercedes 220 cdi

Shitet Benc Mercedes 220 cdi Viti 99 me letra te paguar per 1 vite. Nuk ka nevoj per as edhe nje sherbim i ka te gjitha te bera …Per ma shum kontaktoni ne cel: ‭069 441 8174‬

Cmim 2300€

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...