Shtëpi private 2+1 në shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja)Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² dhe një truall me sipërfaqe prej 542 m².

Shtëpia përbëhet nga:
– 2 dhoma gjumi- sallon + kuzhinë- korridor- banjo.Cilësitë e pronës:
– Shtëpia ka në dispozicion një dyqan me sipërfaqe 85 m², duke ofruar shfrytëzimin e saj per shërbime të ndryshme. – Zona në të cilën ndodhet është mjaft e qetë. – Pjesa e oborrit është e gjelbëruar dhe e mjaftueshme për parkimin e makinave. – Shtëpia shitet e mobiluar.ÇMIMI: 113’000 €Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
?+355673108008, +355695292667 ose +355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...