Ndrrohen me samsung galaxy s7 edge

1100

Iphone 5s dhe samsung galaxy s6 edge i ndrroj me nje samsung galaxay s7 edge

Tel 0675961311

Lexo edhe:   Shoku i tij mori nusen me VESPA, qytetari sms kryeministrit Rama