Mercedes-Benz C-200 CDI w203

933

Mercedes-Benz C-200 CDI w203

Ne gjendje te shkelqyer gjenerike e motorrike! Letrat deri ne 04/2018, manual ne 6 marsha, shum ekonomik! 310,000km origjinale, Çmimi i diskutueshem. 0698318232

Lexo edhe:   Kjo Grua Shpiku Plastikën që Shkrihet në Ujë, dhe Oqeanet i Pret një Jetë e Re