Apartament 2+1 në shitje në Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te Banja e Vogël. Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë të banimit.Apartamenti përbëhet nga:- Salloni- Kuzhina- Dy dhoma gjumi.- Një banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret, përfshirë edhe vaskë.- Korridori.Cilësitë e apartamentit janë:- Është i shtruar në të gjithë hapësirën e tij me pllaka.- Dritaret janë prej duralumini dhe dopioxham.- Dyert e brendshme janë prej druri.- Ngrohja realizohet me kondicioner të vendosur në dhomën e ndjenjes.- Banesa nuk paraqet probleme me lagështirën.- Është një pallat i qetë për banim pasi çdo kat përbëhet nga dy vetëm familje.ÇMIMI: 4’150’000 lekë të reja Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:+355673108008, +355695292667 ose +355 22 247570
Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...