Opel Vectra GTS

Opel Vectra GTS viti 2002 Nafte, automat 2.2.
Ka 207000 km , me dogane te paguar.
E blere ne Gjermani. Gjendje perfekt. Cmimi 3300eu shume pak i diskutueshem. Tel 0698727279 ose 0666246008.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...