matrapik makita

Shitet matrapik makita origjinal japonez 780 euro dhe gure fleksibel makita 180 euro akull te ri te paperdorur te ardhur nga Italia.Cel 0674102417

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...