B class 200 e 2006nafte/ automatik; shes- nderroj

Shitet- nderrohet( me makine te se njejtes vlere pak a shume) B class 200 nafte e 2006, kambio automatike, me 174mije km.Makines sa i eshte vene bateria e re e markes borsch, eshte me drita xenon, navi i madh, gomat i ka ne gjendje shume te mire.Sa ia kam paguar letrat, deri me 9dhjetor 2018.E shes pasi dua te marr makine me te madhe.Vec te interesuarit te kontaktojne ju lutem, jo komente kot.Cel, viber ose whats app.0692481956

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...