Benz eleganc

Shitet Benc Eleganc i vitit 2002. Motorr 220 cdi. Me te gjitha opsionet. Tapiceri lekuret. Te gjitha sherbimet e bera. Dokumentat deri ne qershor vitit 2018. Shitet per arsyje mos perdorimit. Nr: 0673015939. Cmimi 5000 euro i diskutueshem.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...