MERCEDES – BENZ E220 CDI ELEGANCE (03)

Shes Mercedes – Benz E220 CDI ELEGANCE (03) Sallone lecke , ngjyre bezhe. Kamje manuale. Me pilot automatik dhe limitator shpejtesie. Me klima thermatik bizonale. Me Sistem Radio CD. Sendilje elektrike. Sensore shiu dhe drite. Ngjyra gri e erret , me nuanca te zeza. Eshte me perla. Disje alumini Dimensioni 17 origjinale Mercedesi. Me goma te reja 95% Airbag ABS Sistem kunder rreshqitjes ESP. Kompjuter ne bord. Hapje dhe mbyllje me pult. Makines i jane bere te gjitha sherbimet , duke filluar nga pjeset gjenerike dhe motorrike. Vaj , filtra origjinale Mercedesi qe mund te verifikohet tek mekaniku juaj. Me 231.000 KLM origjinale qe mund te kontrollohet tek Mercedesi. Makina disponon liber sherbimi dhe faturat e pjeseve te blera. Gjendja e makines eshte e shkelqyer si estetike dhe mekanike. E sapo ardhur nga Belgjika.Cmimi 5700€ pak i diskutueshem , me dogane te paguar. Ju lutem vetem telefonata serioze. Numri 1: 069 680 80 90 Numri 2: 069 44 17 263 Numri 3 : Belgjikes 0032 486 63 73 31

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...