super okazion

526

- PUBLICITET -

Shitet garzonirja 50 meter2 tek rruga todi shkurti, 300 meter nga kompleks grandi ndodhet ne kat te pare eshte ne gjendje shume te mire dhe vjen me nje cmim super okazion 19000 euro. Disponon hipoteke. Nxitoni

- PUBLICITET -
SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakFord galaxy
Artikulli tjetërCelular Android