Volvo XC90

Shitet Volvo XC90 sport 2.4 nafte i vitit 2007 me kambio manuale ka 6 marsha me sendile lekure edhe me ngrohje me 7 vende i sapoardhur nga zvicra ne gjendje shume te mire me dogane te paguar gati per targa. Te interesuarit serioz mund te kontaktoni me kete nr 00355683777333

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...