volswagen polo

volswagen polo viti 2002 me letra per 1vit te prera 1.6gti benzin sedile lekure me ngrohje pasqyra elekrike tapiceri lekure clima abs esp airbeg disce alumini ne gjendje shum te mir motorrike e gjenerike nr cel 0673878981

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...