Shitet urgjend.dhe ndrohet me ndrim tjeter qmim

Shitet urgjend ose ndrohet me ndrim tjeter qmim opel astra ne gjendje shum te mir 1.7 disel .rks edhe 7muj viti 92 me abs air beg centrall me goma dimrit meni fjal topp osht shpenzimet ika shum te vogla ski nevoj as ni investim per ma shum info kontakto ne nr 049-402-917 ose ne wathapp +386-49-402-917 hipotek nuk asht perkthimi mund ta bejm meniher

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...