golf 3

shitet golf 3 benzin 1.6. 8 valvola cabro viti 1998 letra der me dat 12 .12. 2017 cmimi 1200€ numer kontakti 0695540301

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...