ford fokus 1.8 tddi viti 2002

Shes ford fokus viti 2002 nafte berlina motori 1.8 tddi me dogane te paguar i sa po ardhur nga gjermania. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike karrocerie cmimi 2200 euro me dogane nr tel 0699444385 genti i mirpres tel

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...