Audi A6 3.0 TDI Quattro Viti 2005

Audi A6 3.0 TDI Quattro Viti 2005 Shume e Paster Pa Asnje Gervishtje Si Jashte Dhe Brenda! Aksesoret: Kambjo Automatike , Timon Tresh Me Marshe Dhe Me Komando , Lekure Bezhe , Navigator , Televizor , 6 Cd , Telefon, Ndezje Start Stop , Me Baxha Xhami , Feneret Me Glob Dhe Bixeno , Sensore Parkimi Para Dhe Mrapa ,Sensor Shiu, Larje Feneresh, Pasqyrat Me Mbyllje Me Buton, Disqet 18 Dhe Gomat e Reja , Super e Shpejte , Makina Eshte e Gatshme Per cdolloj Prove… Cmimi 6800 € pak i diskutueshem+ mundesi nderrimi +diferenca … 0693169333-WhatsApp-Viber-Endri

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...