Shtepi Private Ne Lagjen”Karahase”

1495

Shitet shtepi private ne lagjen “Karahase”, rruga “Hafiz Musa Derguti”.Siperfaqe ndertimi:150m2 Shtepia perbehet nga: Sallon+Kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo.Truall:820m2 i rrethuar.Garazh per makine.Shtepia eshte e projektuar per 3 kate.Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer shume te paster.Shtepia ka dokumentacion te rregullt.Per me shume informacion kontaktoni ne nr +355698881828

Lexo edhe:   Shenjat që tregojnë se jeni gati për t’u martuar