Shtepi Private Ne Lagjen”Karahase”

Shitet shtepi private ne lagjen “Karahase”, rruga “Hafiz Musa Derguti”.Siperfaqe ndertimi:150m2 Shtepia perbehet nga: Sallon+Kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo.Truall:820m2 i rrethuar.Garazh per makine.Shtepia eshte e projektuar per 3 kate.Shtepia ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer shume te paster.Shtepia ka dokumentacion te rregullt.Per me shume informacion kontaktoni ne nr +355698881828

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...