golf 4 viti 2001 me nafte

Shes golf 4 tdi 1.9 nafte viti 2001 me dogane te paguar e sa po ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte motorike xhenerike karrocerie cmimi 2800 euro me dogane te paguar nr tel .0699444385 genti i mirpres telefonatat

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...