Shitet Renaul Laguna Automat

Shitet Renault Laguna Viti 2003.Kamjo Automat.Tapiceri lekure dhe gomoshi.makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.2.2 Nafte.Sherbimet te gjitha te bera ne koh.Letrat e prera deri ne shtator 2018.Mundesi nderrimi.Tel 0682010647.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...