Shitet Renaul Laguna Automat

598

Shitet Renault Laguna Viti 2003.Kamjo Automat.Tapiceri lekure dhe gomoshi.makina eshte ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.2.2 Nafte.Sherbimet te gjitha te bera ne koh.Letrat e prera deri ne shtator 2018.Mundesi nderrimi.Tel 0682010647.

Lexo edhe:   Test / Do të jetë dashuri e përjetshme?