komplet gomash dimri Michelin 98% te reja

853

Shiten komplet gomash dimri Michelin 98% te reja te ardhura nga gjermania 205/55 R 16.Cmimi 20.000 te reja.0674102417

Lexo edhe:   Jonida dhe Elvana e djegin me kërcimin në dasmë