ford fokus

Shes ford fokus ne durres 1.8 nafte tddi viti 2002 ne gjendje perfekte motorrike xhenerike karrocerie full opsional i sa po ardhur nga gjermania cmimi 2100 euro i diskutueshem nr tel 0699444385 i mirpres telefonatat

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...