Disce per Mercedes R20

Disku asht Nr 20
Gjendja e gomave 50%
Pa asnje gervishtje thjesht shum pak te perdorura pothuajse te Reja sic jane blere …
Qmimi pak i diskutueshem ..
Numer kontakti 0696281758
Vendodhja Shkoder(Albania

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...