dere garazhi me hapje lart dhe dere duralumini me palosje

Shitet dere garazhi me hapje lart e ardhur nga gjermania me permasa 1.95 lartesi me 2.20gjeresi.Cmimi 200 euro si dhe dere duralumini me palosje e perdorur vetem 2 muaj me permasa 2.20 me 2.42.Cmimi 30.000 te Reja.Cel 0674102417

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...