Pinarello fp3 gjendje perfekte e re e sapo ardhur..full carbon..
cambio shimano ultegra…shume e vecante..pedale profesionale..
cante me komerdare rezerve dhe bombola per fryrjen e gomave ..
.nuk ka nevoje per shume koment..vetem shitet nuk nderrohet…
vetem te interesuar serioz ..flm
0682824141

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakShkoder 4 DHJETOR
Artikulli tjetërHyrje me qera shkoder