OKAZIOON PINARELLO FP3 full carbon

Pinarello fp3 gjendje perfekte e re e sapo ardhur..full carbon..
cambio shimano ultegra…shume e vecante..pedale profesionale..
cante me komerdare rezerve dhe bombola per fryrjen e gomave ..
.nuk ka nevoje per shume koment..vetem shitet nuk nderrohet…
vetem te interesuar serioz ..flm
0682824141

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...