Mercedes Benz S class

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz 320 CDI … Viti 2001 look 2005 … te gjitha sherbimet e kryera … dokumentat deri me 15 Shkurt 2018 … Kambio automatike .. 240.000km
Cmimi i diskutueshem
Ka nevoj per pak sherbim estetik — ka problem me jastekun e ajrit (i pari nga ana e shoferit)
Tel – 00355685011100 – Whats app !!!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...