VW golf 5 dti 10-2004

Shkodra, Shkodër, Albania
€4,800

VW Golf 5 viti 10-2004 tdi ngjyra e zez metalizato, me 171000 km origjinale goma 80 % te reja disqe aluminit kamio mekanike, novigator me 6 cd kondisioner dixhital e mbajtur mire nga brenda edhe jashte.Me tyf gjerman deri ne shtator 2018 Nr 0692425888

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...