Motorola tallet me Samsung sikurse kjo e fundit me Apple (Video)

Kur Apple më në fund filloi të dërgojë iPhone X në treg, Samsung lëshoi ​​një reklamë që pak a shumë bënte shaka me Apple se si, pas 10 vjetësh, kompania rivale mbeti prapa disa prej risive që Samsung ka në telefonat e saj, për një kohë të gjatë tashmë.

Ishte, në një mënyrë, duke i thënë përdoruesve të iPhone të rriteshin. Tani, Motorola është duke i bërë një goditje Samsung me një reklamë të re që këshillon përdoruesit për të bërë “upgrade” një Samsung, me ironi, me një Moto Z2 Play mesatar.

Ekran i madh, stilolaps, hidroizolimi, memoria e brendshme, porti për kufje. Këto janë vetëm disa nga gjërat që Samsung thotë se Apple duhet të arrijë.

Reklama e Motorola-it në thelb është duke thënë se ato nuk janë aq të mjaftueshme.

Dëshironi një ekran edhe më të madh? Përdorni një projektor Moto Mod në vend të karakteristikave që ofron Samsung.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...