Duket sikur të ishte 20 vjec, as që u shkon në mendje se sa...

Valbona Selimllari mbetet një nga vajzat më të bukura shqiptare, por edhe një ndër personazhet VIP më të komentuar në media.   Dje ajo ka festuar ditëlindjen dhe ndonëse na duket...

“I doli sheshit”/ Partnerja e Ronaldos zbulon pa dashur zonën intime (Foto)

Georgina Rodriguez ka ndezur rrjetin me një foto të publikuar së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, është shfaqur në një foto familjare në pishinë, por pa dashur...

‘Je qendisur si vajza e paprekur’, Olti Curri debat me Fjoralba Ponarin: Nuk e...

Gjatë rubrikës  “Trotuar”, në “E diell”, është rikthyer debati mes opinionistit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Vitin e kaluar Olti dhe Fjoralba u përfshinë në një debat pas...

Moderatorja e sportit kritikon ashpër koleget, Albana Bejko: Marina Vjollca nuk e njihte fare...

Mbrëmjen e djeshme në “Mos i fol shoferit” në RTV Ora ka qenë e ftuar Albana Bejko, moderatorja e emisionit “Ora Sport” në “Rtv Ora”. Gjatë intervistës, Rudina Dembacaj...

‘Nuk zura dot të dashur’/ Moderatorja e njohur shqiptare flet pa dorashka: Kam punuar...

Moderatorja e njohur e sportit, Albana Bejko, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Ajo ka treguar se në moshën 20-vjeçarë ka marrë guximin...

A e mbani mend Sulon te ‘Lulëkuqet mbi mure’? Nuk iu shkon kurrë në...

Rolin e aktorit kryesor e luante i madhi Kadri Roshi, ndërsa një tjetër rol protagonist ishte ai i Sulos, që interpretohej nga aktori Krenar Arifi. Sulo preku zemrat e të...

Si e ktheu mamanë nga ortodokse në myslimane? Këngëtarja shqiptare tregon si veproi: I...

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga personazhet e famshëm, që e ka agjëruar muajin e Ramazanit. Madje, pak ditë më parë, në Natën e Kadrit, ajo i bëri thirrje të...

Valbona Selimllari sot ka ditelindjen, merr surprizën e papritur

Valbona Selimllari është një nga femrat më të bukura shqiptare,e cila me pjesëmarrjen e saj në emisione të ndryshme është kthyer në një personazh shumë të dashur për të...

“Ushtarja ime e patrembur, që s’më lejove të rrëzohesha kurrë”, bashkëshorti i Angela Martinit...

Dragos Savulescu, bashkëshorti i modeles shqiptare Angela Martini, e ka uruar këtë të fundit për ditëlindjen e saj. Në një postim në rrjetet sociale, biznesmeni që ishte vënë edhe nënakuzë...

PËRPLASJA/ Olti Curri kritikon ashpër Anoneta Koçin: Ke një virgjërim të menjëhershëm! Vajza: Je...

Ditën e sotme në rubrikën ‘Trotuar’ në emisionin ‘E diell’ u trajtua tema ‘Opinioni si presion shoqëror’ e cila solli disa përplasje mes personave që ishin të ftuar në ambientet...

Te fundit

Fundjava i rikthehet normalitetit, kufizimet që hiqen nga dita e hënë

Kjo fundjavë do të jetë normale, pa kufizime për liridaljen e qytetarëve dhe pa fasha orari për bizneset. Pas më shumë e 2 muajsh...

E rrallë, Parashqevi Simaku : Kam bërë gabim, jam kthyer në një kohë shumë...

Parashqevi Simaku, këngëtarja e dashur e shqiptarëve iku nga Shqipëria në vitin 1992. Asnjë lajm prej saj, derisa u rikthye. Për të marrë pjesë...

Takohen për herë të parë nëna me djalin pas 53 vitesh (VIDEO EMOCIONUESE)

Emocionuese si si Nene e pret ne emision takimin pas 53 vjetesh, mbani lotet eshte shume emocionuese, secila nene nuk mund ta perballonte… https://youtu.be/Ng8ZsfuQzlo