Vrasja e 21 vjeçarit në Bërdicë , në lokalin “SAMPA” , bazën e trafikantëve...

Lokali ”SAMPA” në qytetin verior që shërbente si bazë e grupit kriminal për shpërndarjen e kokainës dhe heroinës ka qene edhe me pare skene krimi. Lokali ndodhet në Bërdicë,...

Shkodër, goditet një grup i trafikut të kokainës brenda dhe jashtë vendit

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur goditjen e një grupi kriminal droge. Mësohet se grupi i strukturuar kriminal merrej me trafikimin e kokainës. Në pranga ka rënë disa persona,...

Grabitet argjendaria e njohur në Shkodër, autori përplas makinën në qepen për të hyrë...

Nje argjendari ne Shkoder eshte grabitur rreth ores 03:00 te mengjesit te se shtunes. Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes duke gjetur aty pranë një automjet tip Wolksvagen, pa...

Përplaset makina në aksin Shkodër-Hani i Hotit, humb jetën 21 vjeçari

Shkoder Informacion Paraprak Me datë 01.02.2018 rreth orës 06:30 ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Shkodër - Koplik në vendin e quajtur Shtoj Ri ka ndodhur një aksident Menjëhere...

Qëlloi me sëpatë 54 vjeçarin në Shkodër, arrestohet autori

Një 44 vjeçar është arrestuar nga policia e Shkodrës, si autori i plagosjes së një shtetasi një ditë më parë. Në pranga përfundoi Paulin Paloka, banues në fshatin Juban, Shkodër “Ndalimi...

Ngjarje e rende ne Shkoder, burri goditet ne koke me mjete te forta

Shkodër Informacion Paraprak Më datë 30.01.2018, rreth orës 11:10, ka ardhur një telefonatë se në fshatin Guri Zi, Shkodër, ka ndodhur një konflikt. Menjëherë kanë shkuar shërbimet e policisë ku...

Plagosi dy vëllezërit ne Velipojë, vetedorezohet autori

Gjatë ditës së sotme është vetëdorëzuar në policinë e Shkodrës A.N. , pasi ishte shpallur në kërkim, për plagosje në bashkëpunim të dy vëllezërve E. dhe D.T , 30...

VIDEO/ Vrau gruan me sëpatë në Koplik, mjeku psikiatër tregon detaje

Ylber Bajrakurtaj, autori i vrasjes së bashkëshortes e tij në Koplik të Malësisë së Madhe prej 20 vitesh ka statusin e invalidit si i prapambetur mendor. Pjeku psikiatër Gjon Treçi...

Vrau ish të dashurën, vdes në spital Aldison Belulaj

Një javë pasi i mori jetën ish të dashurës Ariela Murati dhe tentoi të vetëvritej ka ndërruar jetë në spital 23-vjeçari Aldison Belulaj. Aldison Belulaj ishte në gjendje të rëndë...

Shkoder, një tjetër e vrarë , burri i merr jetën me sëpatë bashkëshortes

Ndërsa para pak ditësh Shqipëria u trondit nga krimi i të riut nga Fieri i cili vari ish të dashurën, një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Elvisi sqaron të vërtetën e telefonatës që tr onditi Shqiptarinë! Ka një kërkesë për...

Elvisi sqaron te verteten e telefonates qe tronditi Shqiptarine! Ka nje kerkese per Shqiptaret!   Ishte LIVE ne emision “MISIONI PER THUMANEN” dhe nje nga thirrjet...

Të shtëna në Kukës, plagoset një person

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e se merkures në Kukës. Mësohet se, nga të shtënat ka mbetur i plagosur një person.   Ngjarja...

Studim: Burrat “piqen” vetëm kur mbushin 54 vjeç

Studiuesit në Shtetet e Bashkuara prezantuan një studim në të cilin ata konkludojnë se burrat mund të konsiderohen të rritur, vetëm kur mbushin 54...