Këngëtarja Soni Malaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë, kur bëhet fjalë për jetën e saj private. Prej katër vitesh, Soni është në një lidhje me Klevin, një djalë i panjohur për publikun.

 

Ndonëse Soni është përkjekur ta mbajë larg mediave romancën e saj, ajo është fotografuar herë pas here është fotografuar nga paparacët në evente të ndryshme.

 

Mirëpo, së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto, ku çifti shfaqen bashkë dhe mëse të dashuruar.

 

Ky është rasti i parë, kur Soni vendos të ndajë me fansat e saj një moment në çift nga jeta private e saj.