Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, u vunë në qendër të vëmendjes disa net më parë kur gjatë transmetimit live të emisionit ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, ata shkëmbyen deklarata të forta mes tyre.

Gjithçka pasi biznesmeni kontravers Ilirjani, vendosi buzëkuq ngjyrë rozë. Sot, biznesmeni ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku bën ironi edhe me situatën e krijuar pas ngjarjes së rëndë në banesën e 30 vjecares Marsida Qatja, krim që thuhet se ndodhi për xhelozi.