Vetëm pak javë më parë vajza e Jozefina Topallit, Megi dhe partneri i saj Angjelin Serreqi, u bënë prindër të një vogëlushi. Lidhja e tyre doli në dritë vetëm pak para lindjes së vogëlushit.

Ajo ka shpërndarë në profilin e saj të Instagramit foton e parë me foshnjën, teksa e ka nxjerrë për shëtitje nga liqeni. Megi nuk e ka treguar as emrin dhe as gjininë e bebit që ndodhet në karrocë, por kanë qenë fansat e saj ato të cilët me anë të komenteve kanë zbuluar se është djalë dhe i kanë vendosur emrin Nikola.

Një foto me foshnjën në karrocë e ka shpërndarë dhe daja i vogëlushit, Genar Topalli, i cili ka shoqëruar Megin gjatë shëtitjes me të birin.

Nga fotot duket se Megi është në super formë edhe pse shumë pak pasi solli në jetë një fëmijë.