Nora Istrefi është shfaqur tërheqëse dhe joshëse në rrjetet sociale, duke publikuar imazhe seksi dhe provokuese që nxjerrin në pah bukurinë e saj.

Ditë më parë, këngëtarja tregoi hiret e saj duke u shfaqur me bikini në plazh, ndërsa këtë herë ajo ka pozuar me një fustan të kuq me një të çarë në kofshë dhe një dekolte që i tregon gjoksin.

Disa javë më parë bëri bujë në mediat rozë lajmi për ndarjen e Norës nga bashkëshorti Robert Berisha, por duket se këngëtarja po e kalon dalëngadalë këtë moment të vështirë për të.