Astrologe Meri njofton se Neptuni do jetë në pozicion të vështirë me asteroidin Faethonda.

Nën ndikimin e vështirë të Neptunit do ndikohemi të bëjmë zgjedhje të këqija të cilat do na çorientojnë në qëllimet tona. Do ishte mirë të kontrollojmë ëndrrat tona. Jo çdo ëndërr e bukur mund të materializohet.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Do beni nje levizje te gabuar nen efektin e ndikimeve te forta psikologjike apo nen nje ndikim te veshitre te nje personi ne jeten tuaj personale

Demi
Nje udhetim apo disa dokumenta do ju nxjerrin gabim per momentin ne syte e te tjereve dhe do prishin nje pune te rendesishme

Binjaket
Do merrni nje kundershtim apo goditje aty ku nuk e prisnit ne momentin kur mendoni se rruga juaj per karriere dhe nje lidhje eshte e hapur

Gaforrja
Do beni zgjedhjen e gabuar te nje vendi ku do shkoni apo te nje pozicioni pune apo ne nje lidhje ku mendoni se jeni i favorizuar

Luani
Do keni nje kendveshtrim jo te sakte apo nje kontroll jo te larte ne fushen e shpenzimeve, do rrezikoni gjithcka

Virgjeresha
Kujdes sot ne ofertat dhe bashkepunimet qe do ju afrohen. Cdo gje do jete mrekullisht e sajuar bukur por ne realitet do zhduket pa zhurrme sa hap e mbyll syte

Peshorja
Nje ceshtje pune do komplikohet aq shume sa do ta keni te veshtire te dilni nga ngaterresat dhe pengesat. Mos i besoni askujt qe ju keshillon sot

Akrepi
Mund te rrezikoni sot ne jeten personale dhe te beni nje levizje te gabuar e cila do ju kushtoj shtrenjte. Kujdes ke takoni pavaresisht sa pasionante qe ndjeheni me te

Shigjetari
Ideja per te fantazuar dhe enderruar do jete e mire por mos lejoni qe te jetoni ne nje enderr qe nuk mund te behet kurre realitet

Bricjapi
Nje mik apo shok sot do ju drejtoj pikerisht ne rrugen e gabuar dhe ju mund te humbni shume kohe dhe energji derisa te ktheheni ne vendin e duhur. Nese do arrini te ktheheni dot

Ujori
Cuditerisht ne ceshtjet ekonomike do keni realizime dhe mund te beni edhe shpenzime. E gabuara qendron ne faktin se jo cdo gje mund ta bleni per ta patur

Peshqit
Nese do humbni kontrollin sot do jetoni per shume kohe ne menyre te papercaktuar dhe pa rrugedalje te vertet. Nese beheni pjese e jetes se dikujt veshtire se mund te cliroheni prape.