Në fak, ju mund t’i doni shumë atletet, si të gjitha vajzat moderne, por vera është ulur këmbëkryq tashmë dhe sandalet janë po aq moderne e komode gjithashtu.

Këtë sezon, sandalet vijnë me modele edhe më të guximshme, madje edhe me taka. Nëse deri tani keni menduar se takat nuk janë për verën, mendoni edhe një herë.

Çfarëdo që do të vishni, xhinse, fustan apo pantallona të shkurtra, zgjidhja këtë verë është vetëm sandale. Ja cilat janë disa nga modelet që duhet t’i kesh patjetër.