Kupa e ekipit kampion nga perfaqesuesit e Federates kosovare i eshte dorezuar kapitenes Berisha dhe me pas ka shperthyer festa.

Nderkohe Jashari ka postuar ne “story” ne instagam nje foto me kapitenen ku shkruan: “Xhuli Berisha, kenaqesi qe kena nda shume momente e shume tituj bashke”.


© shkodrasport.com