Një familje shqiptare në Kosovë iu dogj shtëpia vetëm pak ditë më parë, duke pikëlluar kështu jo vetëm familjarët por edhe të afërmit.

Pak momente më parë, bamirësi i njohur Elvis Naçi ka dhënë një lajm të mrekullueshëm.

Naçi së bashku me stafin e emisionin ‘Shqiptarët për shqiptarët’ i kanë ndërtuar nga e para shtëpinë familjes shqiptare duke i risjellë gëzimin.

Këtë lajm bamirësi e ka bërë të ditur në një postim në Facebook, ku uron të gjithë shqiptarët.

‘Ju sjell nje lajm te mrekullueshem nga Kosova, nje vllai Shqiptar ne Kosove ju dogj Shtepia dhe kuptohet deshperimi dhe merzia e tij,

por ne bashke me Shqiptaret ja ndertuam Shtepine te re dhe me te bukur. Zoti ju shperblefte dhe begatofte te gjitheve Familjarishte! Amin’, shkruan Elvis Naçi.