SHKODER.INFO Etiketimet Foto

Etiketim: foto

Te fundit

“Kur e ke humbur vi*gjërinë? Moderatorja e njohur shqiptare iu jep fansave përgjigjet që...

Moderatorja e njohur shqiptare, Lei Kraja mbrëmjen e djeshme ka ndarë pak kohë me fansat e saj duke iu përgjigjur pyetjeve pikante që ata...

Ngjarja e rëndë në Greqi/ I mori jetën për motive xhelozie, publikohet FOTO-ja e...

Ngjarja ku shqiptari i morit jetën gruas së tij në një periferi të Athinës ka tronditur opinionin publik. Fqinjët e familjes shqiptare kanë folur për...

‘Mezi përshëndeteshim në rrugë’, moderatorja shqiptare tregon se me Bes Kallakun…

Ata u bënë për herë të parë kolegë në spektaklin e humorit Kosherja dhe sot kanë zhvilluar një miqësi mjaft të mirë dhe skenë...