SHKODER.INFO Etiketimet Dom Artur Jaku

Etiketim: Dom Artur Jaku

Te fundit

Sinoptikanët zbulojnë se deri kur do të vazhdojnë reshjet, të shtunën moti bën kthesën...

Të mërkurën pritet përmirësim i pjesshëm i motit. Priten edhe intervale kohore me diell, por edhe vranësira të cilat vende-vende mund të sjellin reshje...

Horoskopi ditor, e merkure date 21 prill 2021

DASHI Hëna është akoma e favorshme, kështu që mund të përfitoni prej saj. Historitë që lindin gjatë kësaj periudhe, veçanërisht nëse keni qenë beqar për...

Lazër Radi – Kontributi i pavlerësuar i një publicisti të talentuar

Gazetari, publicisti, shkrimtari dhe përkthyesi, pati një aktivitet të ethshëm publicistik, duke kaluar nëpër një kalvar vuajtjesh për bindjet që pati në jetë. Por...