Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Ky është i riu shqiptar që po çmend rrjetin në gjithë Europën. Ja se...

Vera ka ardhur. Plazhi, deti, rëra e ngrohtë dhe dielli përvëlues janë tashmë të pranishëm do të jenë së shpejti pjesë e pandashme e...

“Nuk di as që të flasë”, moderatori i njohur shqiptar bën deklaratën e fortë...

Një deklaratë e bërë nga moderatori i njohur shqiptar Alaudin Hamiti për këngëtaren e njohur Nora Istrefi po bën së fundmi xhiron e rrjetit....

Ish-konkurrenti i Përputhen me akuza të rënda ndaj produksionit: Ata janë mashtruesa

Që prej daljes nga emisioni i dashurisë “Përputhen”, ish-konkurenti Eri Aga ka hedhur një sërë akuzash ndaj produksionit. Edhe ditën e sotme ai ka ngritur...