Nga korriku deri në shtator: Cilat janë shenjat e horoskopit që do kenë fat...

Virgjëresha Gjatë kësaj kohe ju do të jeni dëshmitarë të mbylljes së diçkaje që vlerësoni. Mund të jetë një restorant, ose një klub nate, një punë apo një godinë ku...

Horoskopi ditor, e marte date 20 korrik 2021

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të martë 20 korrik 2021 do të ndjeheni pak të dyzuar, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të...

Horoskopi ditor, date 19 korrik 2021

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e...

Horoskopi ditor, e diele date 18 korrik 2021

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos...

Horoskopi ditor, e shtune date 17 korrik 2021

Dashi Ka gjasa të realizoni një udhëtim të shkurtër. Ekziston mundësia që një prej të njohurve të rinj të ketë lidhje me profesionin tuaj, çfarë do t’ju shërbejë shumë. Nëse...

Horoskopi ditor, e premte date 16 korrik 2021

Dashi Ekziston mundësia të zbuloni që një prej të afërmve tuaj është duke folur keq për ju. Kjo do të bëjë që të shqetësoheni gjatë gjithë ditës nëse nuk përballeni...

Horoskopi ditor, e enjte date 15 korrik 2021

Dashi Mos i shpenzoni energjitë për çështje të ndryshme, por fokusohuni vetëm tek ato më kryesoret. Nëse nuk vendosni prioritete, rrezikoni të mos keni suksesin që prisni. Veproni me qetësi...

Horoskopi ditor, e merkure date 15 korrik 2021

Dashi Dita e mërkurë 14 korrik 2021 pritet të nisë plot diell. Ju do të qëndroni pranë njerëzve që i doni dhe i vleresoni shumë, dhe dita nuk do ketë...

Horoskopi ditor, e marte date 13 korrik 2021

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një...

Horoskopi ditor, e hene date 12 korrik 2021

Dashi Askush nuk po ju pengon në rrugën tuaj. Jeni vetë përgjegjës për jetën tuaj dhe është koha që të kuptoni se keni më shumë pushtet sesa keni menduar ndonjëherë....

Te fundit

Denoncimi i Berishës: Dikush ka dalë me patllake të blejë domate! Deri këtu ka...

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të postojë në rrjetet sociale denoncime që i mbërrijnë nga qytetarë të ndryshëm. Më e fundit është…e çuditshme të thuash është...

“Më the se kujtove se ishin dhuratë”, huaja prej 25 mijë euro fut në...

Një hua e pretenduar prej 25 mijë eurosh, ka future në sherr dy miq. Konflikti me Gëzimit dhe Janit u trajtua në seancën e...

Miss Shqipëria: Capital T më ka shkruar, besoj se do të kemi…

Miss Shqipëria 2020, Iljada Baci ka treguar gjithçka në lidhje me jetën e saj dhe projektet për të ardhmen. Gjatë emisionit “Edicioni Veror” në Abc,...