Horoskopi ditor, e merkure date 16 qershor 2021

Dashi Nëse me partnerin është krijuar pak tension, mos e vononi çështjen për ta sqaruar. Për të kthyer harmoninë do të jetë më e thjeshtë se sa mendoni! Përfitoni nga...

Horoskopi ditor, e marte date 15 qershor 2021

Dashi Ju jeni më të zgjuar se shumë njerëz rreth jush dhe nuk e mohon dot askush këtë. Por jo të gjithë duhet të jenë të vetëdijshëm për këtë fakt!...

Horoskopi ditor, e hene date 14 qershor 2021

Dashi Gjërat po nisin të ziejnë në jetën tuaj, veçanërisht në aspektin romantik. Është me rëndësi që të përqafoni eksperiencat e reja. Ndoshta fati mund t’ju dhurojë një lidhje shumë...

Horoskopi ditor, e diele date 13 qershor 2021

Dashi Është koha për t’u marrë më shumë me ushtrime fizike! Po, do të ishte më mirë për ju që të rrisni nivelin e stërvitjes në jetën tuaj të përditshme....

Horoskopi ditor, e shtune date 12 qershor 2021

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni lavdërime për arritjet tuaja. Për...

Horoskopi ditor, e premte 11 qershor 2021

Dashi Nesër ju nuk do të jeni në gjendje të largoheni, duke u fshehur pas dikujt tjetër ose duke u përpjekur të qëndrosh në vetmi. Edhe nëse keni shumë nevojë...

Horoskopi ditor, e enjte date 10 qershor 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kuptojnë se është koha e duhur për të rritur nivelin e profesionalizmit. Do të bëni ndryshime edhe në jetën profesionale. Ndodhitë gjatë...

Horoskopi ditor, e merkure date 9 qershor 2021

Dashi Dashuria: Jeta jote emocionale do të shënojë një moment të rëndësishëm dhe roli juaj do të jetë deçiziv. Paratë: Ditë shumë pozitive për të ardhurat tuaja. Puna: Bëni përpara me hapa viganë drejt pozicionit...

Horoskopi ditor, e marte date 8 qershor 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Gjendesh në një moment të rëndësishëm të jetës tënde. Por ndërsa mund të kesh nevojë për këshilla, ke krijuar bindjen se nuk duhet...

Horoskopi 7 Qershor 2021

Dashi   Sot parashikohet të jetë një ditë e mbushur me surpriza në vendin e punës. Një promovim që e keni pritur prej kohësh mund të vijë në drejtimin tuaj, por...

Te fundit

Me lejen e gruas së parë, martohet me dy të dashurat e reja: Burrat...

Një 35-vjeçar nga Këlni i Gjermanisë, i martuar dhe babai i dy fëmijëve po planifikon dasmën e radhës me dy të dashurat e tij...

U largua natën nga shtëpia, gjendet pas dy ditësh 2 vjeçari…

Pas dy ditësh i humbur në mes të pyllit është gjetur 2 vjeçari italian. Mediat vendase bëjnë me dije se i vogli Nicola Tanturli, 21-muajshe...

COVID-19/ Asnjë humbje jete dhe vetëm 1 rast i ri në 24 orët e...

Asnjë vdekje dhe vetëm një i infektuar. Ky është bilanci në Shqipëri me situatën ditore të koronavirusit. Mësohet se në 24 orët e fundit janë...