Horoskopi ditor, e premte date 2 korrik 2021

Dashi Kjo e premte 2 korrik 2021 do të jetë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës do të përballeni me probleme të vështira, të cilat do të shkaktojnë edhe...

Yjet thonë sot se Ujori bie era para. Por pyetja jonë është sa…?

Dashi Kujdesuni për veten, relaksohuni dhe mbushuni me energji trupin, përndryshe lodhja mund t’ju shkaktojë ndjenja depresioni. Ata që kanë kaluar një krizë financiare, mund të marrin papritur fonde që...

Horoskopi mujor, çfarë surprizash i presin shenjat në muajin Korrik 2021

Dashi Muaji nis me kalimin e Marsit në shenjën tuaj, që përfaqëson rebelimin dhe luf timin. Nëse kalimit të Marsit i shtojmë edhe ndikimin e Mërkurit, mund të thuhet që...

Sipas Meri Shehut këto shenja do bëjnë namin këtë verë, a jeni ju ndër...

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka treguar se cilat nga shenjat e horoskopit kanë më shumë mundësi të martohen apo të marrin vendime të rëndësishme për jetën e tyre...

Horoskopi ditor, e enjte date 1 korrik 2021

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo...

Horoskopi ditor, e merkure date 30 qershor 2021

Dashi Mosmarrëveshjet e mundshme me partnerin do të jenë të shpeshta ditën e sotme për ju të shenjës së Dashit. Për shkak të ashpërsisë tënde, do ta keni të...

Horoskopi ditor, e marte date 29 qershor 2021

Dashi Dikush me të cilin zakonisht keni mosmarrëveshje do të jetë më i pranishëm nesër sesa zakonisht, ndryshe nga sa do të dëshironit. Sidoqoftë gëzojuni faktit se niveli i zhgënjimit...

Cilat janë 3 shenjat e Horoskopit që do të kenë javën më të mirë...

Tani që Dielli është te Gaforrja dhe me plot ndjesi, është koha kur yjet na motivojnë të shohim brenda vetes dhe të zbulojmë se çfarë po ndodh me emocionet...

Horoskopi ditor, e hene date 28 qershor 2021

Dashi Me Uranin që grindet me Hënën, do të ishte mirë të mos dilni në konkluzione të menjëhershme për ato që do t’ju thonë. Dëgjojini argumentet e të tjerëve, edhe...

Horoskopi ditor, e diele date 27 qershor 2021

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e mbushur...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...