Horoskopi ditor, e diele date 11 korrik 2021

Dashi   Këtë të diel 11 korrik, jeta do t’ju ofrojë të njëjtën ndjesi sikur po mësoni biçikletën për herë të parë. Shijojeni këtë emocion si një fëmijë pa bërë shumë...

Horoskopi ditor, e shtune date 10 korrik 2021

Dashi Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni nesër. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim,...

Horoskopi ditor, e premte date 9 korrik 2021

Dashi Nëse jeni duke menduar që të bëni blerje të mëdha, shtyjeni për një moment tjetër. Aktualisht nuk po kaloni një periudhë të mirë financiare, por çdo problem do të...

Horoskopi ditor, e enjte date 8 korrik 2021

Dashi Të gjithë mund të jenë kritikë, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se e enjte do të jetë dita e duhur të kritikave ndaj jush dhe as të...

HOROSKPOI DITOR, E MERKURE DATE 7 KORRIK 2021

Dashi Këtë të mërkurë 7 korrik, një lajm i mirë ka për t’ju lumturuar dhe në të njëjtën kohë duhet të vendosni se çfarë të bëni. Jo gjithmonë keni mundësinë...

Horoskopi ditor, e martr date 6 korrik 2021

Dashi Është tepër e rëndësishme që të qëndroni brenda kufijve këtë javë duke përfshirë dhe këtë të martë 6 korrik. Me Mërkurin që largohet nga shenja juaj, nuk do të...

Horoskopi ditor, e hene date 5 korrik 2021

Dashi Gjatë kësaj dite të parë të javës së re, do të keni rikuperim të ndjeshëm dhe një horoskop shumë më të përmirësuar në raport me ditët e fundit të...

Meri Shehu zbulon shenjat e horoskopit më me fat për muajin Korrik

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, astrologjia Meri Shehu zbuloi renditjen e shenjave më me fat për muajin Korrik. Në përgjithësi, ky muaj do të konsistojë në ndjesi të...

Horoscopi ditor, e diele date 4 korrik 2021

Dashi Gjatë kësaj dite të diel 4 korrik 2021 do të keni rikuperim të ndjeshëm dhe për ju vjen një horoskop shumë më i përmirësuar në raport me ditët e...

Horoskopi ditor, e shtune date 3 korrik 2021

Dashi Yjet këshillojnë që të tregoheni të kujdesshëm ndaj fjalëve që do të thoni. Diçka e thënë në mënyrë të gabuar mund të shkaktojë konfuzion. Parashikohet një rikuperim fizik. Demi Keni nevojë...

Te fundit

“Edi Ramës duhet t’i priten duart …” / Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Roland Bejko ka folur mbi situatën në Partinë Demokratike teksa edhe analizoi zgjedhjet e 25 prillit. Në një intervistë...

Temperaturat “plasin” termometrin, po vjen i nxehti afrikan, bëhuni gati

Fenomeni i ashtuquajtur “liqeni i ftohtë” i cili goditi javën e shkuar edhe vendin tonë, tanimë po i lë vendin të nxehtit afrikan që...

Horoskopi ditor, e diele date 25 korrik 2021

Dashi (21 Mars – 20 Prill): Do të jeni shumë më të hapur për idetë e reja dhe mendimin ndryshe. Fundja mos harroninse vetëm...