Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

PAS TRANSFERIMIT NË AFRIKË/ EINXHEL SHKIRA: MAMIT I PËLQEN TË KEM NJË PARTNER ME...

Që prej muaji qershor, moderatorja Einxhel Shkira është transferuar në Afrikë, vend në të cilin ajo jeton dhe punon aktualisht. Edhe pse fillimi nuk...

“NJË BANESË EDHE NË…”/ LUANA VJOLLCA BLEN VILËN NË ZONËN E VIP-AVE (FOTOT)

Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka blerë një vilë në Kosovë. Ajo ka zgjedhur...

Befason Viola Spiro, tregon emrin e futbollistit që do dilte në një darkë romantike:...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan, kanë qenë të ftuara 4 moderatore sporti, mjaft të talentuara dhe që ia kanë fituar zemrën publikut. Bëhet fjalë...