Vret 19-vjeçaren, më pas qëllon edhe veten në Rrugën “Don...

Një krim i rëndë ka tronditur kryeqytetin mëngjesin e sotëm, ku një 31 vjeçar ka vrarë me pistoletë një vajzë 19-vjeçare dhe më pas...

DUBAI, DESTINACIONI QË TË GJITHË VIPAT DHE BIZNESMENËT MË TË RËNDËSISHËM...

A ju ka rënë në sy që kohët e fundit shumë VIP-a shqiptarë zgjedhin si destinacion Dubain? Patjetër që po... Duket se tashmë ky...

Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë dhe Presidenti i një ekipi...

Fisnik Syla, një nga personat që shoqëronte Fjolla Morinën, kur kjo e fundit u arr estua me a rmë në pikën kufitare të Morinës,...

Kush është Natali Blushi, vajza e Benit me pasuri 500 milionëshe...

Vajza e një politikani të njohur në Shqipëri edhe pse vetëm 20 vjeçe do gëzonte një pasuri qindra mijë dollarë. Gjysëm miliardi lekë një...

Europa nuk na pranon se jemi myslimanë? Përgjigjen e jep një...

Përkatësia fetare e shqiptarëve është përmendur shpeshherë, edhe pse jo në kanale zyrtare, si një ndër arsyet që pengon afrimin e Shqipërisë me BE-në. Por...

Ndahet nga jeta mëngjesin e sotëm humoristi i njohur shqiptar, gazetari...

Një lajm të hidhur ka ndarë mëngjesin e sotëm gazetari i njohur Gjergj Marku, ku njoftoi se është shuar nga jeta një artist mirditor...

“Do çohesh në orën 4 e gjysëm, do lyesh shkallët, ti...

Kryeministri Edi Rama duket se në dy ditët e fundit e ka pasur halë në sy kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, ndaj...

Horror në vendin ku u vra dhe u dogj kosovari. Detaje...

1 ditë pas ngjarjes makabër në Borizan të Fushë-Krujës, detaje të reja zbardhen nga ngjarja e cila është sa misterioze, por edhe e rëndë...

“Po ti ku punon?”, Rama ngelet pa fjalë nga përgjigja e...

Tashmë siç e ka bërë zakon kryeministri Edi Rama së bashku me një kamerën e ERTV viziton familjet e prekura nga tërmeti.   Së fundmi kryeministri...

Rregulla të reja për hyrjen e shqiptarëve në vendet e BE,...

Duke filluar nga viti i ardhshem shtetasit e vendeve jashte Bashkimit Evropian do të përballen me një sistem të ri me rregulla të reja...

Te fundit

“Pse nuk ndihmon nanën në punët e shtëpisë”, vajzat shkodrane dalin kundër paragjykime për...

Futbolli është një ndër sportet që dominohet nga bota e djemve, por ka edhe shumë vajza që e kanë pasion. Më të fundit janë...

Skulptori që bën punime në torta: Kërkesa më e çuditshme kanë qenë organet gjenitale

Bledian Brahimllari është skulptori, i cili ndryshe nga të tjerët punon me çokollatë. Ai dizenjon torta ose me çokollatë bën punime të ndryshme si...

Disa nga mënyrat më të çmendura që njerëzit kanë humbur peshë

Ushqimi i shëndetshëm, sporti dhe sasia e mjaftueshme e ujit të zakonshëm janë këshillat më të shpeshta me të cilat takohemi në artikujt për...