Ka kushtuar 10 mijë euro? Deklarata e Diolës habiti të gjithë: Është dhuratë nga ish-burri

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Diola Dosti, i ka habitur të gjithë me një deklaratë që ka bërë së fundmi.

Gjatë parakalimit në tapetin e kuq pak para finales së madhe të BB VIP, Diola ka zbuluar se fustanin që mbante veshur ia kishte bërë dhuratë ish-bashkëshorti i saj.

Dosti tregoi gjithashtu se ia kishte blerë në periudhën kur kanë qenë bashkë.

Pjesë nga intervista:

Diola: Fustani është i Dolce & Gabbana

Gazetarja: Sa ka kushtuar?

Diola: E kam dhuratë, nuk e di sa ka kushtuar

Gazetarja: E kalon treshin?

Diola: Është me 4 shifra

Gazetarja: 10 mijë euro për shembull, 20 mijë euro

Diola: Jo, jo, më pak

Gazetarja: Kush ta dhuroi?

Diola: Obobo, duhet ta them patjetër?

Gazetarja: Po

Diola: Ma ka blerë ish-burii

Gazetarja: Me çfarë rasti?

Diola: E ka blerë para shumë kohësh, e rivesha edhe njëherë. Një herë e kam veshur

Gazetarja: I paske dhënë rëndësi të madhe

Diola: Kisha në plan të vishja një të Dolce & Gabbana se e kam fiksim. Edhe ky ishte më i duhuri se këtë e ka veshur edhe Monica Bellucci dhe Sharon Stone.

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...